GT-B0805MSV57-80S0101
GT-B0805MSV57-80S0101
ПроизводительG-Switch
Партномер производителяGT-B0805MSV57-80S0101
ОписаниеConnectors G-Switch GT-B0805MSV57-80S0101
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | G-Switch |
| Вес | 1.792 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Number of Pins | 80P |
| Pitch | 0.8mm |
| Number of Rows | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount,Vertical |
| Voltage Rating | 100V |
| Current Rating | 500mA |
| System Fit Height | 6mm;10mm;14mm;18mm |
