XG-30AW
XG-30AW
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DLL |
| Вес | 8.53 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | 250V |
| Connector Type | IDC Header |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | 2 |
| Row Spacing | 2.54mm |
| Number of PINs Per Row | 15 |
| Mounting Type | Right Angle |
| Current Rating | 3A |
| Number of Positions or Pins | 2x15P |
