1040100018
1040100018
ПроизводительLiansheng
Партномер производителя1040100018
ОписаниеConnectors Liansheng 1040100018
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Liansheng |
| Вес | 3.74 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Connector Type | IDC Header |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Pitch | 1.27mm |
| Number of Rows | 2 |
| Row Spacing | 1.27mm |
| Number of PINs Per Row | 25 |
| Mounting Type | Surface Mount,Vertical |
| Current Rating | 1A |
| Number of Positions or Pins | 2x25P |
