B12720130-4PB0512-H43C24
B12720130-4PB0512-H43C24
ПроизводительHMTCONN
Партномер производителяB12720130-4PB0512-H43C24
ОписаниеConnectors HMTCONN B12720130-4PB0512-H43C24
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HMTCONN |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | 500V |
| Number of Pins | 4P |
| Pitch | 1.27mm |
| Number of Rows | 2 |
| Row Spacing | 1.27mm |
| Circular Hole / Square Hole | Square Hole |
| Insulation Height | 4.3mm |
| Holes Direction | Top |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current Rating | 1A |
