B25420220-7PB0513-H85C32
B25420220-7PB0513-H85C32
ПроизводительHMTCONN
Партномер производителяB25420220-7PB0513-H85C32
ОписаниеConnectors HMTCONN B25420220-7PB0513-H85C32
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HMTCONN |
| Вес | 0.734 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Contact Plating | Gold |
| Number of Pins | 7P |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | 1 |
| Holes Structure | 1x7P |
| Circular Hole / Square Hole | Square Hole |
| Insulation Height | 8.5mm |
| Holes Direction | Top |
| Mounting Type | Through Hole |
| PIN Length | 3.2mm |
| Current Rating | 3A |
