GT-USB-9022A
GT-USB-9022A
ПроизводительG-Switch
Партномер производителяGT-USB-9022A
ОписаниеConnectors G-Switch GT-USB-9022A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | G-Switch |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Connector Type | Type-C |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Number of Ports | 1 |
| Center Height | 1.68mm |
| Gender | Female |
| Number of Contacts | 16P |
| Connect-Disconnect Life | 10,000 cycles |
| Voltage Rating | 24V |
| Detection color | Black |
| Current Rating-Power | 5A |
| Protocol Standard | USB 2.0 |
