JSM8632XS/TR
JSM8632XS/TR
ПроизводительJSMSEMI
Партномер производителяJSM8632XS/TR
ОписаниеAmplifiers/Comparators JSMSEMI JSM8632XS/TR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JSMSEMI |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 35mA |
| Input Offset Current(Ios) | 1pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 5.5V |
| Noise density(eN) | 13nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | 2V~5.5V;-2.75V~-1.05V;1.05V~2.75V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 90dB |
| Slew Rate | 4.2V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 3.5mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 2.4uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 470uA |
| Gain Bandwidth Product | 6MHz |
| Ib - Input Bias Current | 1pA |
