HX3140-P
HX3140-P
ПроизводительZHHXDZ
Партномер производителяHX3140-P
ОписаниеAmplifiers/Comparators ZHHXDZ HX3140-P
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ZHHXDZ |
| Вес | 0.802 |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 45mA |
| Input Offset Current(Ios) | 30pA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 30V |
| Noise density(eN) | 40nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -15V~15V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 80dB |
| Slew Rate | 9V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 3mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 10uV/℃ |
| Gain Bandwidth Product | 4.5MHz |
| Ib - Input Bias Current | 50pA |
