AD8605ARTZ-REEL7(TOKMAS)
AD8605ARTZ-REEL7(TOKMAS)
ПроизводительTokmas
Партномер производителяAD8605ARTZ-REEL7(TOKMAS)
ОписаниеAmplifiers/Comparators Tokmas AD8605ARTZ-REEL7(TOKMAS)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Tokmas |
| Вес | 0.04 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 75mA |
| Input Offset Current(Ios) | 1pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Noise density(eN) | 8nV/√Hz@10kHz |
| Voltage - Supply | 1.8V~5.5V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 96dB |
| Slew Rate | 11V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 100uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 1uV/℃ |
| Gain Bandwidth Product | 11MHz |
