TL081CP-JSM
TL081CP-JSM
ПроизводительJSMSEMI
Партномер производителяTL081CP-JSM
ОписаниеAmplifiers/Comparators JSMSEMI TL081CP-JSM
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | JSMSEMI |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Input Offset Current(Ios) | 100pA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 85dB |
| Slew Rate | 20V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 3mV |
| Quiescent Current(Iq) | 1.8mA |
| Gain Bandwidth Product | 3MHz |
