HX8544-TS
HX8544-TS
ПроизводительZHHXDZ
Партномер производителяHX8544-TS
ОписаниеAmplifiers/Comparators ZHHXDZ HX8544-TS
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ZHHXDZ |
| Вес | 0.283 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Current | 30mA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Voltage - Supply | -2.75V~-1.25V;2.1V~5.5V;1.25V~2.75V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 70dB |
| Slew Rate | 500V/ms |
| Vos - Input Offset Voltage | 800uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 2.7uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 45uA |
| Gain Bandwidth Product | 1.1MHz |
