XBL8551S
XBL8551S
ПроизводительXBLW
Партномер производителяXBL8551S
ОписаниеAmplifiers/Comparators XBLW XBL8551S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XBLW |
| Вес | 0.046 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 40mA |
| Input Offset Current(Ios) | 100pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 5.5V |
| Noise density(eN) | 19nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | 2V~5.5V;-2.75V~-1V;1V~2.75V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 130dB |
| Slew Rate | 1.2V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 2uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 5nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 125uA |
| Gain Bandwidth Product | 1.5MHz |
| Ib - Input Bias Current | 70pA |
