ZGA2011G1
ZGA2011G1
ПроизводительZynalog
Партномер производителяZGA2011G1
ОписаниеAmplifiers/Comparators Zynalog ZGA2011G1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Zynalog |
| Вес | 0.04 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 100mA |
| Input Offset Current(Ios) | 10pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 5.5V |
| Noise density(eN) | 3nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.5V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 97dB |
| Slew Rate | 9V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 60uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 400nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 4.7mA |
| Gain Bandwidth Product | 27MHz |
| Ib - Input Bias Current | 1pA |
