XL177GS
XL177GS
ПроизводительXINLUDA
Партномер производителяXL177GS
ОписаниеAmplifiers/Comparators XINLUDA XL177GS
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XINLUDA |
| Вес | 0.175 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Input Offset Current(Ios) | 800pA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Voltage - Supply | -18V~-3V;3V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 105dB |
| Slew Rate | 0.3V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 50uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 900nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 1.9mA |
| Ib - Input Bias Current | 1.9nA |
| Input Offset Current Drift (Ios TC) | 3.6pA/℃ |
