XL277UA
XL277UA
ПроизводительXINLUDA
Партномер производителяXL277UA
ОписаниеAmplifiers/Comparators XINLUDA XL277UA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XINLUDA |
| Вес | 0.175 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 30mA |
| Input Offset Current(Ios) | 10nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 15nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -18V~-2V;4V~36V;2V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 130dB |
| Slew Rate | 0.5V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 40uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 1uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 1.2mA |
| Gain Bandwidth Product | 700kHz |
| Ib - Input Bias Current | 6nA |
