LXLN16G
LXLN16G
ПроизводительLingChip
Партномер производителяLXLN16G
ОписаниеRF and Wireless LingChip LXLN16G
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | LingChip |
| Вес | 0.037 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Gain | 19.5dB |
| Features | Low-power mode;Fast enable control |
| Noise Figure | 0.7dB |
| P1dB | 4dBm |
| Frequency range | 1.559GHz~1.592GHz;1.575GHz |
| Voltage - Supply | 1.5V~3V |
| Current - Supply | 7.5mA |
| IP3 | 2dBm |
| Input Return Loss | 10dB |
| Output Return Loss | 10dB |
