MSLM2904DR
MSLM2904DR
ПроизводительMSKSEMI
Партномер производителяMSLM2904DR
ОписаниеAmplifiers/Comparators MSKSEMI MSLM2904DR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | MSKSEMI |
| Вес | 0.175 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 40mA |
| Input Offset Current(Ios) | 5nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Voltage - Supply | -18V~-1.5V;3V~36V;1.5V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 70dB |
| Vos - Input Offset Voltage | 2mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 7uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 500uA |
| Ib - Input Bias Current | 20nA |
