TLV2333IDR(XBLW)
TLV2333IDR(XBLW)
ПроизводительXBLW
Партномер производителяTLV2333IDR(XBLW)
ОписаниеAmplifiers/Comparators XBLW TLV2333IDR(XBLW)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XBLW |
| Вес | 0.198 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 40mA |
| Input Offset Current(Ios) | 100pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 10V |
| Noise density(eN) | 57nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -2.75V~-900mV;1.8V~5.5V;900mV~2.75V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 130dB |
| Slew Rate | 0.22V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 2uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 20nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 26uA |
| Gain Bandwidth Product | 350kHz |
| Ib - Input Bias Current | 70pA |
| Input Offset Current Drift (Ios TC) | - |
