HX432-S
HX432-S
ПроизводительZHHXDZ
Партномер производителяHX432-S
ОписаниеAmplifiers/Comparators ZHHXDZ HX432-S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ZHHXDZ |
| Вес | 0.174 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 30mA |
| Input Offset Current(Ios) | 1nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 16V |
| Voltage - Supply | 2.5V~16V |
| Vos - Input Offset Voltage | 600uV |
| Quiescent Current(Iq) | 150uA |
| Ib - Input Bias Current | 3nA |
