LHAMP188FAA
LHAMP188FAA
ПроизводительLegendsemi
Партномер производителяLHAMP188FAA
ОписаниеAmplifiers/Comparators Legendsemi LHAMP188FAA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Legendsemi |
| Вес | 0.21 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 32mA |
| Input Offset Current(Ios) | 150pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 9nV/√Hz@1kHz |
| Settling Time | 2us |
| Voltage - Supply | 4V~36V;-18V~-2V;2V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 104dB |
| Slew Rate | 4V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 40uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 200nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 2.7mA |
| Gain Bandwidth Product | 2.2MHz |
| Ib - Input Bias Current | 150pA |
