TP4580-VR
TP4580-VR
Производитель3PEAK
Партномер производителяTP4580-VR
ОписаниеAmplifiers/Comparators 3PEAK TP4580-VR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | 3PEAK |
| Вес | 0.12 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 25mA |
| Input Offset Current(Ios) | 1pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 12nV/√Hz@1KHz |
| Voltage - Supply | -18V~-1.75V;3.5V~36V;1.75V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 110dB |
| Slew Rate | 9V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 500uV |
| Quiescent Current(Iq) | 2mA |
| Gain Bandwidth Product | 12MHz |
| Ib - Input Bias Current | 1pA |
