NJM4558LDRG4
NJM4558LDRG4
ПроизводительHANSCHIP semiconductor
Партномер производителяNJM4558LDRG4
ОписаниеAmplifiers/Comparators HANSCHIP semiconductor NJM4558LDRG4
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HANSCHIP semiconductor |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 60mA |
| Input Offset Current(Ios) | 30nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Voltage - Supply | -18V~-2.5V;5V~36V;2.5V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 90dB |
| Slew Rate | 1.7V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 2mV |
| Quiescent Current(Iq) | 3mA |
| Gain Bandwidth Product | 3.5MHz |
| Ib - Input Bias Current | 50nA |
