HX722-S
HX722-S
ПроизводительZHHXDZ
Партномер производителяHX722-S
ОписаниеAmplifiers/Comparators ZHHXDZ HX722-S
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ZHHXDZ |
| Вес | 0.291 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Current | 30mA |
| Input Offset Current(Ios) | 10pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 5.5V |
| Noise density(eN) | 27nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -2.75V~-1.25V;2.1V~5.5V;1.25V~2.75V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 70dB |
| Slew Rate | 500V/ms |
| Vos - Input Offset Voltage | 800uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 2.7uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 75uA |
| Gain Bandwidth Product | 1.1MHz |
| Ib - Input Bias Current | 10pA |
