NE5532DGKRG
NE5532DGKRG
ПроизводительHANSCHIP semiconductor
Партномер производителяNE5532DGKRG
ОписаниеAmplifiers/Comparators HANSCHIP semiconductor NE5532DGKRG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HANSCHIP semiconductor |
| Вес | 0.12 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Input Offset Current(Ios) | 5nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 44V |
| Noise density(eN) | 8nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -22V~22V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 100dB |
| Slew Rate | 11V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 500uV |
| Gain Bandwidth Product | 10MHz |
| Ib - Input Bias Current | 30nA |
