GN358HA
GN358HA
ПроизводительGN Semic
Партномер производителяGN358HA
ОписаниеAmplifiers/Comparators GN Semic GN358HA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | GN Semic |
| Вес | 0.182 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 40mA |
| Input Offset Current(Ios) | 50nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 32V |
| Voltage - Supply | 4V~32V;-16V~-2V;2V~16V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 90dB |
| Vos - Input Offset Voltage | 2mV |
| Quiescent Current(Iq) | 500uA |
| Ib - Input Bias Current | 45nA |
