LAS1M0261
LAS1M0261
ПроизводительLattice Art
Партномер производителяLAS1M0261
ОписаниеMotor Driver ICs Lattice Art LAS1M0261
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Lattice Art |
| Вес | 0.6 |
| Output Current | 3A |
| Peak Current | 3A |
| Voltage - Supply | - |
| RDS(on) | 3.2Ω |
