LAS1M0750
LAS1M0750
ПроизводительLattice Art
Партномер производителяLAS1M0750
ОписаниеMotor Driver ICs Lattice Art LAS1M0750
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Lattice Art |
| Вес | 0.612 |
| Output Current | 7A |
| Peak Current | 7A |
| Voltage - Supply | - |
| RDS(on) | 1Ω |
