A768MS157M1HLAE024
A768MS157M1HLAE024
ПроизводительKEMET
Партномер производителяA768MS157M1HLAE024
ОписаниеCapacitors KEMET A768MS157M1HLAE024
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | KEMET |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Height - Seated (Max) | 12.2mm |
| Tolerance | ±20% |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 24mΩ@100kHz |
| Capacitance | 150uF |
| Ripple Current | 2.15A@100kHz |
| Diameter | 10mm |
| Type | Polymer |
| Voltage Rating | 50V |
| Pin spacing | - |
| Lifetime | 2000hrs@125℃ |
