PCH025M561E150TC1B
PCH025M561E150TC1B
ПроизводительBERYL Electronic Tech
Партномер производителяPCH025M561E150TC1B
ОписаниеCapacitors BERYL Electronic Tech PCH025M561E150TC1B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | BERYL Electronic Tech |
| Вес | 0.951 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Height - Seated (Max) | 15mm |
| Tolerance | ±20% |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 20mΩ |
| Capacitance | 560uF |
| Ripple Current | 1.235A@100kHz |
| Diameter | 6.3mm |
| Voltage Rating | 25V |
| Pin spacing | 2.5mm |
| Lifetime | 2000hrs@125℃ |
