KZ1E221M-CRE77
KZ1E221M-CRE77
ПроизводительST(Semtech)
Партномер производителяKZ1E221M-CRE77
ОписаниеCapacitors ST(Semtech) KZ1E221M-CRE77
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ST(Semtech) |
| Вес | 0.639 |
| Operating Temperature | -55℃~+105℃ |
| Height - Seated (Max) | 7.7mm |
| Tolerance | ±20% |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 340mΩ@100kHz |
| Capacitance | 220uF |
| Ripple Current | 280mA@100kHz |
| Diameter | 6.3mm |
| Voltage Rating | 25V |
