XF7005
XF7005
ПроизводительXFCN
Партномер производителяXF7005
ОписаниеWires and cables XFCN XF7005
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XFCN |
| Вес | 0.36 |
| Type | Terminal wire |
| Colour | Orange, white, red, blue, yellow, black |
| Wiring Method | - |
| material | - |
| Specifications | - |
| category | - |
| material quality | - |
| WireDiameter | 0.38mm |
| WorkingTemperature | - |
| spacing | 0.8mm |
| Wire gauge | 32AWG |
| RatedVoltage | - |
| RatedCurrent | - |
| Wire diameter | 0.38mm |
| Number of stitches | 6P |
| Digit | - |
| Conductor diameter | - |
| WireRod | UL10064 32AWG |
| NumberOfAdhesiveShells(PCS) | - |
| Pin count | - |
| NumberOfTerminals(PCS) | - |
| WithstandVoltage | -;- |
| ProductUsage | - |
| ThreadLength | 10cm |
| WireDiameter(mm) | - |
| Buckle | - |
| InsulationResistance | -;- |
| NumberOfWires(PCS) | - |
| CopperContent | - |
| ConnectorSystem | - |
| attachment | 1 plastic shell, 6 terminals |
| Connection mode | - |
| Number of connected ends | Single-ended |
| Line number | 6.0 |
| Tail processing | Tin plated |
