XF-P00085
XF-P00085
ПроизводительXFCN
Партномер производителяXF-P00085
ОписаниеWires and cables XFCN XF-P00085
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XFCN |
| Вес | 1.31 |
| Gain | - |
| Type | Terminal wire |
| Frequency | - |
| Interface Type | - |
| Impedance | - |
| Pitch | 2.5mm |
| Colour | Red, yellow, black |
| Number of Ports | - |
| RF Series | - |
| Insert Thickness | - |
| Number of Poles | - |
| Standing Poppy | - |
| Wiring Method | - |
| material | - |
| Specifications | - |
| category | - |
| material quality | - |
| WireDiameter | - |
| Maximum voltage | - |
| Maximum current | - |
| WorkingTemperature | - |
| Temperature range | - |
| Insulation strength | - |
| spacing | 2.5mm |
| Wire gauge | 24AWG |
| RatedVoltage | - |
| RatedCurrent | - |
| Wire diameter | - |
| Number of stitches | 3P |
| Suggested warranty period | - |
| Actual warranty period | - |
| Digit | - |
| contact | - |
| Conductor diameter | - |
| Wire spacing | - |
| CoreWireGauge | - |
| ProductLineGauge | - |
| Centerline(Pitch) | - |
| WireRod | UL1007 24AWG |
| ContactResistance | - |
| NumberOfAdhesiveShells(PCS) | - |
| Pin count | - |
| Applicable wire range | - |
| Material thickness | - |
| ApplicableSubstrateThickness | - |
| NumberOfTerminals(PCS) | - |
| WithstandVoltage | -;- |
| Conduction resistance | - |
| ProductUsage | - |
| ThreadLength | 8cm |
| WireDiameter(mm) | - |
| Buckle | - |
| InsulationResistance | -;- |
| NumberOfWires(PCS) | - |
| CopperContent | - |
| ConnectorSystem | - |
| attachment | 1 plastic shell, 3 terminals |
| Connection mode | - |
| Number of connected ends | Single-ended |
| Line number | 3.0 |
| Tail processing | Tin plated |
