LM2904A-VR
LM2904A-VR
Производитель3PEAK
Партномер производителяLM2904A-VR
ОписаниеAmplifiers/Comparators 3PEAK LM2904A-VR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | 3PEAK |
| Вес | 0.181 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 30mA |
| Input Offset Current(Ios) | 150nA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 3nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -18V~-1.5V;3V~36V;1.5V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 120dB |
| Slew Rate | 500V/ms |
| Vos - Input Offset Voltage | 3mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 7uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 100uA |
| Gain Bandwidth Product | 900kHz |
| Ib - Input Bias Current | 60pA |
