XBLOP07DTR
XBLOP07DTR
ПроизводительXBLW
Партномер производителяXBLOP07DTR
ОписаниеAmplifiers/Comparators XBLW XBLOP07DTR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XBLW |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | - |
| Input Offset Current(Ios) | 6nA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 44V |
| Noise density(eN) | - |
| Voltage - Supply | -18V~-2.5V;5V~36V;2.5V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 100dB |
| Slew Rate | - |
| Vos - Input Offset Voltage | 150uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 1.8uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 1mA |
| Input offset current drift(Ios TC) | - |
| Gain Bandwidth Product | 500kHz |
| Ib - Input Bias Current | 5nA |
