LM321MF011
LM321MF011
ПроизводительGREENMICRO
Партномер производителяLM321MF011
ОписаниеAmplifiers/Comparators GREENMICRO LM321MF011
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | GREENMICRO |
| Вес | 0.043 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 40mA |
| Input Offset Current(Ios) | 5nA |
| Rail to Rail | - |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 30V |
| Noise density(eN) | 40nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | 3V~30V;- |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 85dB |
| Slew Rate | 400V/ms |
| Vos - Input Offset Voltage | 3mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | - |
| Quiescent Current(Iq) | 430uA |
| Input offset current drift(Ios TC) | - |
| Gain Bandwidth Product | 1MHz |
| Ib - Input Bias Current | 45nA |
