COS4182U
COS4182U
ПроизводительCOSINE
Партномер производителяCOS4182U
ОписаниеAmplifiers/Comparators COSINE COS4182U
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | COSINE |
| Вес | 1 |
| Number of Channels | 4 |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 10nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -18V~-2.25V;4.5V~36V;2.25V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 130dB |
| Slew Rate | 10V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 50uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 5nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 580uA |
| Gain Bandwidth Product | 5MHz |
