TL082CN(LX)
TL082CN(LX)
Производительlingxingic
Партномер производителяTL082CN(LX)
ОписаниеAmplifiers/Comparators lingxingic TL082CN(LX)
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | lingxingic |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Input Offset Current(Ios) | 5pA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 8nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -15V~-5V;5V~15V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 86dB |
| Slew Rate | 14V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 2mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 18uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 1.2mA |
| Gain Bandwidth Product | 1.3MHz |
| Ib - Input Bias Current | 30pA |
