XMCP6021T-E/OT
XMCP6021T-E/OT
ПроизводительXBLW
Партномер производителяXMCP6021T-E/OT
ОписаниеAmplifiers/Comparators XBLW XMCP6021T-E/OT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XBLW |
| Вес | 0.069 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 75mA |
| Input Offset Current(Ios) | 1pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 10V |
| Noise density(eN) | 8nV/√Hz@10kHz |
| Voltage - Supply | -;1.8V~5.5V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 96dB |
| Slew Rate | 11V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 100uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 1uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 625uA |
| Gain Bandwidth Product | 11MHz |
| Ib - Input Bias Current | 1pA |
| Input Offset Current Drift (Ios TC) | - |
