LM224-DW
LM224-DW
ПроизводительDOWO
Партномер производителяLM224-DW
ОписаниеAmplifiers/Comparators DOWO LM224-DW
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DOWO |
| Вес | 0.271 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Number of Channels | 4 |
| Output Current | 35mA |
| Input Offset Current(Ios) | 50nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 32V |
| Voltage - Supply | -16V~-1.5V;3V~32V;1.5V~16V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 80dB |
| Vos - Input Offset Voltage | 2mV |
| Quiescent Current(Iq) | 600uA |
| Ib - Input Bias Current | 45nA |
