XL33078DR
XL33078DR
ПроизводительXINLUDA
Партномер производителяXL33078DR
ОписаниеAmplifiers/Comparators XINLUDA XL33078DR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XINLUDA |
| Вес | 0.175 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 30mA |
| Input Offset Current(Ios) | 190nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 5nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -15V~-5V;5V~15V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 100dB |
| Slew Rate | 7V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 300uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 2uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 5mA |
| Gain Bandwidth Product | 16MHz |
| Ib - Input Bias Current | 780nA |
