ZJA3676BSABR
ZJA3676BSABR
ПроизводительZJW
Партномер производителяZJA3676BSABR
ОписаниеAmplifiers/Comparators ZJW ZJA3676BSABR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ZJW |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 28mA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 36V |
| Noise density(eN) | 65nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -18V~-1.35V;2.7V~36V;1.35V~18V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 104dB |
| Slew Rate | 1V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 100uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 500nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 330uA |
| Gain Bandwidth Product | 500kHz |
| Ib - Input Bias Current | 5pA |
