TL082CDR-CN
TL082CDR-CN
ПроизводительChipNobo
Партномер производителяTL082CDR-CN
ОписаниеAmplifiers/Comparators ChipNobo TL082CDR-CN
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ChipNobo |
| Вес | 0.144 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Input Offset Current(Ios) | 50pA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 30V |
| Voltage - Supply | -15V~15V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 95dB |
| Slew Rate | 13V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 2mV |
| Quiescent Current(Iq) | 1.4mA |
| Gain Bandwidth Product | 3MHz |
| Ib - Input Bias Current | 200pA |
