HA1001ES
HA1001ES
ПроизводительQH MICRO-E
Партномер производителяHA1001ES
ОписаниеAmplifiers/Comparators QH MICRO-E HA1001ES
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | QH MICRO-E |
| Вес | 0.143 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 5V |
| Output Type | Differential |
| Settling Time | 50ns |
| Voltage - Supply | 3.3V~5V;-2.5V~-1.65V;1.65V~2.5V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 65dB |
| Slew Rate | 55V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 6mV |
| Gain Bandwidth Product | 100MHz |
| Ib - Input Bias Current | 50nA |
