LM321-TD
LM321-TD
ПроизводительTDSEMIC
Партномер производителяLM321-TD
ОписаниеAmplifiers/Comparators TDSEMIC LM321-TD
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TDSEMIC |
| Вес | 0.041 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 20mA |
| Input Offset Current(Ios) | 5nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 30V |
| Voltage - Supply | 3V~30V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 85dB |
| Slew Rate | 400V/ms |
| Vos - Input Offset Voltage | 7mV |
| Quiescent Current(Iq) | 430uA |
| Gain Bandwidth Product | 1MHz |
| Ib - Input Bias Current | 45nA |
