LM2904TDTR(XBLW)
LM2904TDTR(XBLW)
ПроизводительXBLW
Партномер производителяLM2904TDTR(XBLW)
ОписаниеAmplifiers/Comparators XBLW LM2904TDTR(XBLW)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XBLW |
| Вес | 0.18 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 40mA |
| Input Offset Current(Ios) | 3nA |
| Rail to Rail | - |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 32V |
| Noise density(eN) | - |
| Voltage - Supply | 1.5V~16V;3V~32V;-16V~-1.5V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 90dB |
| Slew Rate | - |
| Vos - Input Offset Voltage | 5mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | - |
| Quiescent Current(Iq) | 500uA |
| Input offset current drift(Ios TC) | - |
| Gain Bandwidth Product | 1MHz |
| Ib - Input Bias Current | 45nA |
