TPA6271-VS2R
TPA6271-VS2R
Производитель3PEAK
Партномер производителяTPA6271-VS2R
ОписаниеAmplifiers/Comparators 3PEAK TPA6271-VS2R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | 3PEAK |
| Вес | 0.03 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.5V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 140dB |
| Vos - Input Offset Voltage | 2.5uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 0.025uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 600uA |
| Ib - Input Bias Current | 10uA |
| Vcm - Common Mode Voltage | 0V~120V |
| Differential Voltage | -60V~+60V |
