TSS2-53LNB+
TSS2-53LNB+
ПроизводительMini-Circuits
Партномер производителяTSS2-53LNB+
ОписаниеRF and Wireless Mini-Circuits TSS2-53LNB+
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Mini-Circuits |
| Вес | 0.022 |
| Operating Temperature | -45℃~+85℃ |
| Gain | 22.6dB |
| Features | Bypass mode;Input matching integration;Output matching integration |
| Noise Figure | 1.1dB |
| P1dB | 19.6dBm |
| Frequency range | 500MHz~5GHz |
| Voltage - Supply | 4.75V~5.25V |
| Current - Supply | 80mA |
| IP3 | 47dBm |
| Input Return Loss | 16.1dB |
| Output Return Loss | 22.4dB |
