TP1564AL1-TR
TP1564AL1-TR
Производитель3PEAK
Партномер производителяTP1564AL1-TR
ОписаниеAmplifiers/Comparators 3PEAK TP1564AL1-TR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | 3PEAK |
| Вес | 0.329 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 4 |
| Output Current | 100mA |
| Input Offset Current(Ios) | 1pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 6V |
| Noise density(eN) | 19nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | 2.5V~6V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 100dB |
| Slew Rate | 4.5V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 3mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 1uV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 600uA |
| Gain Bandwidth Product | 6MHz |
| Ib - Input Bias Current | 1pA |
