NE5534P(LX)
NE5534P(LX)
Производительlingxingic
Партномер производителяNE5534P(LX)
ОписаниеAmplifiers/Comparators lingxingic NE5534P(LX)
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | lingxingic |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 38mA |
| Input Offset Current(Ios) | 20nA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 40V |
| Noise density(eN) | 5nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | -20V~-3V;6V~40V;3V~20V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 100dB |
| Slew Rate | 13V/us |
| Vos - Input Offset Voltage | 500uV |
| Quiescent Current(Iq) | 4mA |
| Gain Bandwidth Product | 24MHz |
| Ib - Input Bias Current | 800nA |
