XAD8617ARZ
XAD8617ARZ
ПроизводительXBLW
Партномер производителяXAD8617ARZ
ОписаниеAmplifiers/Comparators XBLW XAD8617ARZ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XBLW |
| Вес | 0.295 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 45mA |
| Input Offset Current(Ios) | 1pA |
| Rail to Rail | Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 9V |
| Noise density(eN) | 63nV/√Hz@1kHz |
| Voltage - Supply | 1.8V~5.5V;-2.75V~-900mV;900mV~2.75V |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 92dB |
| Slew Rate | 250V/ms |
| Vos - Input Offset Voltage | 500uV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 500nV/℃ |
| Quiescent Current(Iq) | 5.2uA |
| Input offset current drift(Ios TC) | - |
| Gain Bandwidth Product | 500kHz |
| Ib - Input Bias Current | 1pA |
